מהמודם ועד הסיב: מסע אל העבר של האינטרנט

מהפכת הסיבים

קשה להאמין, אבל היו ימים שבהם אינטרנט מהיר לא היה עניין מובן מאליו. לא צריך ללכת עד סבא או סבתא, מספיק לשאול אדם בן 30 פלוס מה מזכיר לו הצליל ״קשחחחחזחחזחזזחח״. אז והיום – מבחן השוואתי

אז
*טוק, טוק, טוק*. איזו התרגשות. רוני, הילדה הכי יפה בכיתה, מחפשת אותי באייסיקיו. אם היא הייתה מדברת איתי בבית ספר הייתי מגמגם מרוב לחץ, אבל זאת ההזדמנות שלנו להכיר. רק שלא אשרוף על זה יותר מדי דקות גלישה.

היום
אמרו לי שיש איזו רוני חמודה שרוצה להכיר. אז עברתי על כל הפיד שלה בטיקטוק, צפיתי בכל הסטוריז באינסטגרם, ראיתי כמה ולוגים שהיא העלתה ליוטיוב. עכשיו אני יודע עליה הכל. מה נשאר להכיר?

אז
איזה כיף, קניתי שיר באייטיונז! יש לי זמן לספר לכל החברים, לחשוב מה המקום המדויק שבו הוא ישתלב באייפוד שלי, להכין תה, לשתות אותו, לשטוף כלים, לנקות את החדר. יו, ירד! מדהים האינטרנט הזה.

היום
אוי נו, הספוטיפיי הזה מעפן. האלבום החדש של גונאר גוסטפסון, אמן האינדי מפינלנד שרק מביני עניין מכירים, הגיע בלי הגרסה האקוסטית לשיר 2. בשביל מה אני משלם להם?

אז
אני הולך לנצח! אני הולך להרוג את הבוס, עוד שתי יריות… עוד אחת… *המסך קופא. חיבור האינטרנט נקטע*. בגרון חנוק אני צועק מהחדר: ״אמא, אבל סיכמנו שלא תרימי את הטלפון עד 16:00!״

היום
״ואז הוא הוציא גרזן ופירק אותי לחתיכות לפני שהספקתי להגיב. אני לא יודע מאיפה היה לו את זה. אמא, אורן עושה לי בושות ליד כל החברים. תקני לי משגר טילים לפורטנייט, כדי שאוכל להחזיר לו!״

אז
וואו, הטריילר לעונה החדשה של ״אבודים״ כזה מדהים! אני צופה בו כל יום פעם אחת ביוטיוב, וכל פעם מגלה דברים חדשים שלא ראיתי אתמול. ראיתם את מפלצת העשן? אני כבר לא יכול לחכות שזה יתחיל.

 היום
די, אין יותר מה לראות בנטפליקס. נשבע לכם, ראיתי כבר הכל. אני לא מבין, למה לוקח להם כל כך הרבה זמן לצלם עונה של ״דברים מוזרים״? עוד דקה הילדים האלה כבר מתחתנים.

אז
אתה לא מבין איזה קטע. בדיוק כשגנדאלף עושה ״You Shell Not Pa…״, נתקע לי הסרט. זה לא באשמתם, בדיוק אחותי דיברה עם חברות שלה בפייסבוק, ואמא שלי חיפשה מתכונים. אבל היה מצחיק!

היום
בסדר, אז היא עוד פעם באה עם הדרקון ושרפה את כולם. וואו, מי ראה את זה מגיע? נשבע לך, חצי מהזמן אני בכלל בטלפון. הם איבדו אותי בסדרה הזאת.

אז
בואו תראו, שלחו לי תמונה של האחיין שלי מארה״ב. רגע, זה טוען. תכף, עוד קצת. הנה הראש! תראו את העיניים, יו, עכשיו רואים גם לחיים. איזה חמוד!

היום
למה הגננת שולחת 100 תמונות אותו דבר בעצם, ותכלס איך אין עדיין אפליקציה שתמחק כל מה שהוא לא של הילד שלי?

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש