פתרון משמיים: כך מתגוננים מאיומי הסייבר באמצעות הענן

הודעות סמס בעיר

חברות גדולות כמו שירביט, פייבוקס ואלקטור ספגו השנה נזקים כבדים ממתקפות האקרים ודליפת מידע. דוחות בינלאומיים חוזים שמתקפות כאלה יעלו לכלכלה העולמית יותר מ-10 טריליון דולר בשנה. חלק ניכר מהנזק לא ידווח, או אפילו בכלל לא יתגלה. הפתרון ברור: מעטפת הגנה שלמה שכוללת Firewall בענן.

בתחילת דצמבר דווח על דליפת מידע בחברת הביטוח שירביט. ההאקרים שפרצו לשרתי החברה פרסמו מסמכים אישיים של לקוחות, ובהם גם בכירים בשירות המדינה. בין השאר דלפו צילומי תעודות זהות, רישיונות רכב, מסמכי ביטוח וקבצים רבים נוספים.

האירוע הזה אינו המקרה הראשון של סחיטת סייבר, ובוודאי גם רחוק מלהיות האחרון. בתחילת השנה נחשפו פרטים של לקוחות PayBox, וחודש לאחר מכן נחשפו פרטים של 6.5 מיליון בעלי זכות הצבעה, שדלפו מתוכנת ״אלקטור״. לפי סקר של "בינת תקשורת מחשבים", 90% מהארגונים בישראל דיווחו על פריצה לרשתות ה-IT שלהם לפחות פעם אחת בעבר. 56% דיווחו על פריצה מהסוג הזה בשנה האחרונה.

החשש: בתי חולים יושבתו

על פי דוח של חברת F5, ישראל הייתה יעד התקיפה העיקרי של האקרים ברבעון השלישי של 2020. ניתוח נוסף של חברת הייעוץ CGI, מצא כי חברות שנפגעות באופן חמור במתקפת סייבר מאבדות בממוצע 1.8% משווי המניות שלהן, ובמקרים קיצוניים ההפסד יכול להגיע ל-15% מהשווי הכולל. לפי דוח של Cybersecurity Ventures המספרים הללו רק יגדלו: הנזקים של פשעי סייבר יעלו ב-15% מדי שנה, ויגיעו בשנת 2025 ל-10.5 טריליון דולר בשנה. זה אומר שמדי שניה 332,731 דולר פשוט ילכו לאיבוד.

אז מה הסכנות הנוספות לארגונים בהקשר הזה? איך הודפים בהצלחה את הסכנות הללו ושומרים על העסק שלכם? איך מספקים מעטפת שלמה שתפריד את הרשת הארגונית מרשת האינטרנט החיצונית? ואיך עושים את כל אלה בענן ומבלי צורך להתקין ציוד פיזי בעסק עצמו? כל הפרטים באיבוק המלא שלנו.
*לקבלת האיבוק המלא השאירו מייל ונחזור אליכם