רוצים להגדיל את תפוקת הארגון ולשפר את הקשר עם הלקוחות? לא משנה איך תסתכלו על זה, הפתרון הוא בענן

אנשים עובדים מול מחשב

עסקים קטנים, חברות גדולות ואפילו ממשלת ישראל מבינים שבשביל לחסוך עלויות – חייבים לעבור לשירותי ענן כמה שיותר מהר. חלק בלתי נפרד ממהלך כזה הוא מעבר למרכזיית IP Centrex, שתהפוך את התקשורת הפנים ארגונית וזו עם הלקוחות ליעילות יותר. המרכזייה של סלקום מציעה את כל השירותים הטלפוניים שהארגון שלכם צריך, והנה כל מה שאתם צריכים לדעת

אחד התחומים הצומחים והרווחיים בעשור האחרון הוא שירותים מבוססי ענן. המגמה בשנים האחרונות היא לשחרר את העומס מהמחשבים והשרתים בבית ובבתי העסק, ולצרוך תשתיות ומוצרים מרחוק — כשירות. כך צמחו שווקי SaaS, IaaS, CaaS ועוד. על פי נתוני חברת המחקר ReasheachAndMarkets, שוק הענן הגיע ב-2020 למחזור גלובלי של 374.4 מיליארד דולר. מהתחזית שלהם עולה כי עד 2025, יצמח השוק ב-122% נוספים ויגיע ל-832.1 מיליארד דולר בשנה.

יתרון מרכזי שטכנולוגיות ענן סיפקו בשנים האחרונות, הוא שירותי טלפוניה יעילים יותר עם מכשירי קצה חכמים. במקום שלוחה פיזית שמקושרת למספר אחד, יש תחנת עבודה חכמה.

מה נרוויח מטלפוניה חכמה?

למרות ריבוי האופציות ברשתות החברתיות ובאפליקציות, לקוחות רבים עדיין מעדיפים לפנות לעסקים באמצעות הטלפון – בין אם לצורך קבלת שירות עצמי דרך מערכת ניתוב קולי אוטומטי (IVR), או כדי לשוחח עם נציג אנושי. סקרי מגמות של חברת המחקר STKI גילו כי 55% מהלקוחות הישראלים פונים לחברות בשני ערוצים שונים לפחות (רשתות חברתיות, אתר, טלפון), לפני שהם זוכים למענה. שירות טלפוני לוי עלול להוביל לתסכול ומעבר של הלקוחות לשירות מתחרה.

במקביל לצורך במענה ללקוחות, עסקים רבים נדרשים גם לתקשורת טלפונית פנים ארגונית מתקדמת עם שירותים מוספיים (VAS), כדי לאפשר לעובדים לתקשר אחד עם השני, לתעד את ההתקשרות הזו, לקיים שיחות ועידה ולאפשר לגשת לכל שלוחה ממקומות שונים. 31% מהמנהלים שנשאלו בסקר STKI חושבים שתקשורת טלפונית היא גורם מכריע בהצלחת העסק.

אז איך מעבירים פתרונות טלפוניה ותיקים לענן? מה מוצאים בפתרונות האלה גם ארגונים ממשלתיים, ולא רק חברות? איך מוודאים שהפתרונות יתאימו לארגונים גדולים ולעסקים קטנים כאחד? ואיך נעזרים בטכנולוגיה חדשה כדי לווסת את הטכנולוגיה לצורכי העסק המשתנים? כל התשובות באיבוק המלא שלנו.
*לקבלת האיבוק המלא השאירו מייל ונחזור אליכם