איך להפוך לאלוהים

קומדיה שחורה מבית SHOWTIME המתרחשת בתחילת שנות התשעים ומציגה את החלום האמריקאי להתעשר ומהר, ואת המציאות המרה שהוא מייצר.

On Becoming A God In Central Florida

עונה 1

על הסדרה

קריסטל סטאבס עובדת בשכר מינימום בפארק מים מוזנח. היא נשואה לסוכן ביטוח נאה, שבמקביל לעבודתו משקיע בחברת FAM, המוכרת מוצרים הממותגים על שם המייסדים הגדולים של ארה"ב – וושינגטון, ג'פרסון ולינקולן, ומבטיחה רווחים בלתי נתפסים וחיי עושר ורווחה. באמצעות פרסומות עמוסות בדגלי ארה"ב, דיוקנאות של גדולי האומה ושטרות של 100 דולר, חברת FAM משכנעת את האמריקאי הממוצע לרכוש ולמכור מגוון מוצרים – מקצף גילוח ועד נייר טואלט, בשיטת הפירמידה שהייתה פופולרית בשנות התשעים. כאשר תכנית הפירמידה גורמת לבעלה של קריסטל להפסיד את כל כספו, קריסטל סטאבס מסרבת לחזור להיות ענייה ומחליטה לקחת את הגורל לידיה. היא מחליטה להכנס עמוק יותר אל השיטה, לעקוף את אלו שמעליה ולשנות את הכללים כדי להגיע ולעמוד בראש הפירמידה ולהרוויח את הכסף שהובטח לה על מנת להבטיח חיים טובים יותר עבור עצמה ועבור בני משפחתה. קריסטל נסחפת לתוך השיטה והופכת ממפעילה בפארק מים לאשת עסקים קרה ומחושבת. היא צוללת עמוק לתוך FAM, עד שהעסק שלה מתחיל להשפיע על הקרובים לה.

דמויות מרכזיות בסדרה

קריסטל סטבס (קירסטן דאנסט) – עובדת שכר מינימום בפארק מים. גדלה במשפחה ענייה והייתה בטוחה שנישואים לסוכן ביטוח יבטיחו את עתידה. אך כשהוא מאבד את כל כספם בתכנית פירמידה בשם FAM, קריסטל לא מוותרת ומשתמשת בכל הקסם, השכל והגמישות שלה כדי להצטרף ל-FAM ולהגשיםאת החלום האמריקני.

קודי (תיאודור פלרין) –  צעיר נאיבי ובודד, והחבר המסור ביותר של FAM (אם כי לא הכי מצליח). קודי נואש להוכיח את עצמו ולבנות לעצמו שם בתוך FAM. אבל כשקריסטל מתחילה להתעניין ב- FAM, הצורך שלו בקבלה שלה גובר על כל השאר.

ארני (מל רודריגז) – הבוס של קריסטל בפארק המים, וגם חברה הקרוב ביותר. ארני הוא אדם מתוק, בעל ואב מסור, ובנוסף לכל נמצא תמיד במצוקה כלכלית, מה שהופך אותו ליעד אידיאלי ל-FAM ולתכנית ההשתלטות של קריסטל.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש