בלש אמיתי

בלש אמיתי

"בלש אמיתי" היא אנתולוגיית פשע אמריקאית, המציגה בכל עונה סיפורים שונים המוצגים על ידי שחקנים שונים.

העונה הראשונה של "בלש אמיתי" עוסקת בזוג בלשים ממחלק הרצח במשטרת לואיזיאנה – מארטי הארט (וודי הרלסון), וראסט קול (מת'יו מקונוהי), ובמעקב שלהם אחר רוצח סדרתי הפועל באזורם במשך 17 שנה.

פרקי הסדרה נעים בין העבר, בו שוקדים השניים על פתרון סדרת רציחות המתקיימות בלואיזיאנה, לבין ההווה, בו הם מתבקשים לחזור אל פרטי החקירה, מה שמעניק לצופים מבט מחודש על צמד הבלשים ועל היחסים ביניהם.

בעונה השנייה אנו מתוודעים לשלושה אנשי חוק מערים שונות ומיחידות שונות, הבלש המושחת והאלים ריי וולקורו (קולין פארל), הבלשית הקשוחה אני בזרידס (רייצ'ל מקאדמס) וקצין משטרת התנועה שפול וודרו (טיילור קיטש).

השלושה נקלעים, כל אחד מכיוון אחר, לחקירת רצח של פוליטיקאי מקומי, המובילה אותם לגילויים של סודות אפלים. בעונה השלישית, צמד הבלשים וויין הייז (מהרשלה עלי) ורולנד ווסט (סטפן דורף) מנסים לפתור את היעלמותם

המסתורית של שני ילדים באזור ההררי של ארקנסו. בעונה זו קו העלילה מתרחב ועובר בשלושה קווי זמן נפרדים – שנות ה-80 במהלכן מתרחש האירוע, עשור לאחר מכן בו

מתחדשת החקירה המשטרתית בעקבות תגליות חדשות, ו-25 שנה קדימה, בשנת 2015, שם הייז הזקן שסובל מבעיית זכרון, משחזר את המקרה הלא פתור מהעבר עבור תכנית טלוויזיה ונאלץ להתמודד עימו שוב.

בלשים אמיתיים היא סדרה על הגיבורים של העולם הישן, מלאים בתחושת שליחות להשגת צדק לעולם, גם אם העולם לא בהכרח עשה צדק עימם. הטון האפל של הסדרה מוביל את הצופים למצוא את הגאולה דווקא באנשי החוק המיוסרים והמושחתים.
דמויות מרכזיות בסדרה – עונה 3

וויין הייז – (מהרשאללה עלי – "אור ירח", "בית הקלפים") – חוקר רגיש המונע מטראומה שהוא סוחב ממהלך שירותו בווייטנאם.

הייז הוא הבלש הראשי שחקר את היעלמותם של שני ילדים ב -1980 בארקנסו, והמקרה ממשיך לרדוף אותו זמן רב לאחר שהתיק נסגר על ידי המדינה. אובדן הזיכרון ממנו סובל הייז מכניס אותו למירוץ נגד הזמן בניסיון לפענח את התיק.

רולנד ווסט (סטיבן דורף) – החוקר השותף של וויז בחקירת העלמות הילדים. במהלך השנים רולנד מתקדם בסולם הדרגות ומתקדם לתפקידי מפתח באכיפת החוק, אך שותפו מהעבר משכנע אותו להמשיך לחקור את המקרה.

אמיליה ררדון (כרמן אג'וג'ו) – מורה בבית הספר בו למדו הילדים הנעדרים. המחויבות שלה לגילוי האמת על היעלמותם של שני תלמידיה, מובילה אותה להצטרף לבלש הייז במרדף אחר האמת ומחברת בינה לבין הבלש.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש