האנטומיה של גריי

סדרת דרמה רפואית אמריקאית, העוקבת אחר חייהם של הרופאים, מתמחים ובכירים, במחלקה הכירורגית של בית החולים "סיאטל גרייס" בסיאטל שבוושינגטון.

האנטומיה של גריי

עונות 1-14

על הסדרה

במרכז הסדרה חמישה מתמחים חדשים המגיעים להתמחות בבית החולים – מרדית', אלכס, ג'ורג', כריסטינה ואיזי, תחת ניהולה של ד"ר מירנדה ביילי. "החמישייה של ביילי" משתלבת במהרה בעבודת בית החולים, הכל באווירת תחרות בלתי פוסקת בין המתמחים, שמתחרים על הכל – החל מהזדמנות לניתוחים ועד לליבם של העמיתים למקצוע. מהר מאד בית החולים הופך למרכז חייהם, בו הם מתאהבים ונבגדים, רבים ומשלימים, מתחתנים ומתגרשים, וחיים ומתים. פרקי הסדרה מלווים במקרים מקוריים במיוחד המגיעים לחדר המיון של בית החולים, כאשר כל מקרה רפואי המוצג בסדרה הוא מטאפורה לחיי האהבה של אחד הרופאים בסיאטל גרייס. יוצרי הסדרה מצליחים להפתיע כל פעם חדש עם מקרים רפואיים מקוריים במיוחד, כולם אמיתיים, שאף פעם לא חוזרים על עצמם – כולל ילד שבלע מגנטים, תולעים באורך 30 ס"מ המתפתחות במעי הגס ובחור גדול במיוחד שמחץ את הפרטנרית שלו בזמן קיום יחסי מין.
לא רק המקרים הרפואיים בסדרה אמיתיים – גם האברים המוצגים בניתוחים הם אמיתיים, אך מכילים אברי חיות כמו מוחות של עיזים, איברים פנימיים של פרות והרבה שומן עופות.
בעונה ה-14 של הסדרה מתמודדים גיבורי הסדרה עם משברים אישיים קשים – אמיליה מגלה שיש לה גידול במוח, אלכס מתמודדת עם בעלה המכה שמצא אותה ומגיע לבית החולים, ביילי מתמודדת עם ההחלטה של בעלה בן לעזוב את מקצוע הרפואה ולהפוך לכבאי ואואן מאמץ תינוק ומוצא את עצמו מטפל גם באימו הצעירה של התינוק. במקביל בית החולים כולו עובר טלטלה לאחר שמתגלה כי הארפר אייברי, מקים הקרן המממנת את בית החולים, נהג לתקוף מינית את הנשים שעבדו עימו. על מנת להתמודד עם הקלון, ג'קסון ואימו קת'רין סוגרים את הקרן ופותחים קרן חדשה שנועדה לפצות על הפשעים של אייברי.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש