חושבים שאתם מבינים באולימפיאדה? הצטרפו לחוויה האינטראקטיבית של סלקום tv

יותר מ-11 אלף ספורטאים יגיעו ביולי הקרוב לפסגת השאיפות שלהם באולימפיאדת טוקיו. הם התאמנו שנים, דחפו את עצמם לקצה, שמרו על תזונה ואורח חיים בריא – והכל בשביל הסיכוי להיות מי שעונדים מדליה אולימפית על הצוואר. ובזמן שהם מתמודדים עם הטובים ביותר על הזכות לתהילה, תוכלו גם אתם לזכות בפרסים שווים במיוחד – מבלי לקום מהספה.

סלקום tv גאה להציג את ״סלקום play״ – משחק אינטראקטיבי על האולימפיאדה.

לאורך האולימפיאדה בטוקיו (23/7-8/8), נלווה את התחרויות בחידון מיוחד שיוסיף הרבה עניין להתרגשות האולימפית, יאפשר לכם לצבור נקודות ופרסים – ובסיומו אולי תוכתרו כזוכים הגדולים ותזכו בחבילות פרסים חלומיות.

אז איך זה עובד?

״סלקום play״ היא שכבה אינטראקטיבית של מידע, שתלווה את שידורי האולימפיאדה בערוצים ספורט 5 וספורט 5+, מדי יום בין השעות 09:00-21:00.

תוך כדי השידורים, יעלו על המסך שאלות מסוגים שונים הקשורים לאולימפיאדה, ועליהם תוכלו לענות בעזרת השלט. התשובות מופיעות באופן מיידי על המסך, כך שתוכלו לדעת מיד אם צדקתם. בנוסף לתחרות הכללית, תיערך מדי יום תחרות יומית נושאת פרסים, ובסיום המשחקים יוענקו הפרסים למי שצברו את מספר הנקודות הכולל הגדול ביותר.

לצד התשובות, נעדכן אתכם אינטראקטיבית גם באירועים חשובים שלא תרצו לפספס (כמו תחרויות בהשתתפות הספורטאים שלנו, אירועי גמר ועוד), נאפשר לכם להצביע בסקרים מיוחדים, לדרג ביצועים שראיתם על המסך ועוד.

איך צוברים ניקוד?

הניקוד בתחרות מחולק ל-16 רמות מומחיות. כל השתתפות (בין אם בסקר, דירוג או תשובה על שאלהת ידע– בין אם נכונה או שגויה) תקדם אתכם במעלה הרמות. בתחילה ההתקדמות מהירה יותר, ולאחר מכן תידרשו להתאמץ מעט יותר.

כל תשובה נכונה על שאלת ידע תזכה אתכם ב-6 נקודות, שאלת זהב תזכה ב-12 נקודות, רצף של 5 תשובות ידע נכונות יזכה בתוספת של 6 נקודות ועליית רמה ב-5 נקודות.

רוצים לדעת איפה אתם מדורגים? מיניסייט ייעודי יעדכן אתכם בזמן אמת על המיקום שלכם בטבלה היומית ובטבלה הכללית.

במה זוכים?

  • כל אחד מהזוכים בפרס היומי (מי שידורגו במקום הראשון בסוף כל יום) יקבל אזניות Samsung Buds.
  • המדורגים במקומות 4-10 בתחרות הכללית, יקבלו קונסולת xbox s
  • הזוכה במקום השלישי בתחרות הכללית יקבל מסך 75 אינץ׳ של LG
  • הזוכה במקום השני בתחרות הכללית יקבל ערכת מחשב גיימינג עוצמתית הכוללת מחשב גיימינג חזק במיוחד, מסך גיימינג 27 אינץ', מקלדת מכנית, עכבר גיימינג ואוזניות איכותיות
  • הזוכה במקום הראשון בתחרות הכללית יקבל שובר למימוש חופשה בארץ או בחו"ל על סך 12,000 ש"ח


כל מה שנותר לכם הוא להתרווח על הספה, ליהנות מאירוע הספורט הגדול ביותר בעולם ולהישאר מרוכזים. ענו נכונה על השאלות, צברו נקודות ואולי בתוך שבועיים תוכלו להתחיל לארוז לטיסה לפריז. בהצלחה!

לתקנון התחרות