יורשים

כוח, פוליטיקה, כסף ומשפחה עומדים במרכז הסידרה, בה לוגאן ומשפחתו שולטים יחד על תאגיד התקשורת שנמצא בבעלות המשפחה

Succession

עונות 1-2
על הסדרה

לוגאן ומשפחתו שולטים יחד על תאגיד התקשורת שנמצא בבעלות המשפחה, אחד מארגוני התקשורת הגדולים בעולם בתחום המדיה והבידור. חלק מהילדים מוצאים את עצמם בעסק המשפחתי וחלק מחפשים לפתח לעצמם קריירה משלהם, הרחק מהאב. כשהמשפחה מתאחדת לכבוד יום הולדתו של לוגאן, צפים ועולים מתחים בין האב לילדיו ובין האחים עצמם.  בנוסף, מתמודדים האחים עם בן דודם גרג, שמגיע מקנדה כדי לנסות ולהשיג דריסת רגל בפארקי השעשועים שבשליטת התאגיד. הסדרה עוקבת אחר חייהם של בני המשפחה, כשהם מגלים מה צופן להם העתיד לאחר שאביהם המזדקן מתחיל להתרחק מהחברה. המצב החדש מעמיד את ילדי משפחת רוי בפני בחירה קשה, והסכסוך על השליטה בחברה מוביל להתנגשותן של נאמנויות משפחתיות.

בעונה השניה ממשיך לוגאן לנהל את האימפריה המשפחתית תוך שהוא מסרב לאמץ הצעות חדשניות ומהפכניות שניתנות לו על ידי יועציו. הוא ממנה את ילדיו חסרי ההישגים לתפקידים שונים בחברה, ומקפיד לשמור על שליטה מלאה במעשיהם. גם הבן הבכור קנדל, שרגיל להתנגד לכל הצעה של אביו, משנה את עורו והופך נאמן לאביו באופן אבסולוטי עד כדי איבוד הזהות שלו. יחד עימו מתכופפת כל החבורה ומיישרת קו עם רצונות אביהם, הכל על מנת להמשיך וליהנות מהכסף המשפחתי.
העונה השניה של הסדרה ממשיכה לחשוף את  עולמה של משפחת רוי, ומספקת לצופים הבנה משמעותית של תאוות הכוח ושל מה כוח שכזה יכול לעשות, אילו פריבילגיות הוא מעניק ואילו פריווילגיות הוא גורם לאבד.


דמויות מרכזיות בסדרה:

לוגאן רוי (בריאן קוקס) – אבי המשפחה וראש תאגיד התקשורת הבינלאומי ויאסטאר רוייקו. נשוי לאשתו השלישית, מרשה (היאם עבאס), שותפה אוהבת ואמיצה.
קנדל רוי (ג'רמי סטרונג) – בנו הבכור של לוגן מנישואיו השניים, משמש כנשיא דירקטוריון החברה ויורשו.
שיבון "שיב" רוי (שרה סנוק) – בתו היחידה של לוגן וצעירה בין האחים. מנסה לפתח לעצמה קריירה בפוליטיקה.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש