למה נשים רוצחות

סדרה חדשה של מארק צ'רי, יוצר "עקרות בית נואשות". סיפורן של שלוש נשים שונות החיות בתקופות זמן שונות ועל החוויות שלהן לאחר מעבר לדירת החלומות.

למה נשים רוצחות

עונה 1

על הסדרה

הסדרה מציגה במקביל את סיפורן של שלוש נשים שונות החיות בתקופות זמן שונות –
בת' אן סטנטון היא עקרת בית בשנות ה-60 של המאה הקודמת, שעושה הכל כדי להיות אישה טובה ולספק ולשמח את בעלה.
סימון גרוב היא אשת החברה הגבוהה בשנות ה- 80, גרושה פעמיים ונשואה לקרל, וטיילור היא עורכת הדין בשנת 2019 החיה עם בעלה בנישואים פתוחים.
מערכות היחסים של שלוש הנשים עומדות במבחן כאשר כל אחת מהן מתמודדת עם חוסר נאמנות בנישואיה ומגלה כי אהבתו של בן זוגה אינה מיועדת באופן בלעדי רק לה – בשנות ה-60 מגלה בת' שבעלה בוגד בה עם מלצרית העובדת בדיינר האהוב עליהם, בשנות ה-80 סימון מגלה שבעלה הומוסקסואל ומקיים רומן עם גבר, ואילו בשנת 2019 טיילור מתמודדת עם העובדה שבעלה נמשך למאהבת שלה. התפנית בחיי הנישואין של כל אחת מהנשים מובילה כל אחת מהן לבצע רצח במהלך פרקי הסדרה, כאשר זהות הקרבנות נשארת סמויה עד לסיום הסדרה. בדיאלוגים שנונים סצנות עוקצניות (הזכורות לנו מ"עקרות בית נואשות"), הסדרה מציגה את דרכי ההתמודדות של כל אישה, בהתאם לתקופה בה היא חיה ובסטריאוטיפ התקופתי המאפיין אותה, וחושפת את הדברים המשותפים לכל הנשים בכל העולם ובכל תקופת זמן, ולא משנה אם הן חיות בחברה הפטריארכלית של שנות ה-60 או בחברה המתירנית של האלף השלישי.

דמויות מרכזיות בסדרה

סימון גרוב (לוסי לו) – פילנטרופית ואשת החברה הגבוהה בשנות ה- 80, גרושה פעמיים ונשואה לקרל. מגלה שקרל הוא בעצם הומוסקסואל ומנהלת רומן עם בחור צעיר ממנה.

בת' אן סטנטון (ג'ניפר גודווין) – עקרת בית מסורה בשנות ה-60. מגלה שבעלה בוגד בה עם מלצרית.

טיילור הארדינג (קירבי האוול-בפטיסט) – עורכת הדין בשנת 2018, חיה עם בעלה בנישואין פתוחים. מגלה שבעלה נמשך למאהבת שלה לאחר שהיא מביאה אותה הביתה.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש