שקרים קטנים גדולים

דרמה חתרנית, קומית ושחורה. החושפת לסודות מן העבר, אשליות עצמיות, תשוקה לנקמה, צרות עין, והרבה רכילות, המוסתרים תחת הפילטר האידיאלי של נישואים, סקס, הורות וידידות.

Big little lies

Big Little Lies
עונות 1-2
על הסדרה

הסיפור המוצג בפנינו במהלך הסדרה, מנקודת מבטן של שלוש אימהות, חושף שקרים גדולים ומצייר תמונה של עיר המונעת על ידי שמועות וקונפליקטים. מקרה רצח מסתורי המתרחש בתחילת הסדרה, מבלי לחשוף יותר מדי פרטים, מרחף מעל עלילת הסדרה, ומוביל לחשיפתם של סודות ובגידות המסכנים את מערכות היחסים בין בעלים ונשים, הורים וילדים וחברים ושכנים. העונה הראשונה של הסדרה מסתיימת בחשיפת קרבן הרצח וכן חשיפת האחראים לרצח.

שקרים קטנים גדולים, עונה 2

ומה קורה בעונה 2? עונתה השניה של הסדרה לוקחת אותנו הצופים עמוק יותר אל עולמן של הנשים ה"מושלמות" של מונטריי. עכשיו שאנחנו כבר יודעים מי עומד מאחורי הרצח, זה הזמן לראות כיצד הדמויות ממשיכות לנהל חיים מושלמים למראית עין, תוך שהן מתמודדות עם הסוד הנורא. העונה עוקבת אחר ההתמודדות של כל אחת מהדמויות עם המוות המפתיע. רובד נוסף מצטרף לעלילה בדמותה של אם הקרבן, שמגיעה לעיירה בניסיון לגלות מי האחראי למוות המסתורי, ומתחילה לקלף לאט לאט את הציפוי המתוק מעל אנשי ונשות העיירה.

שקרים קטנים גדולים היא דרמה חתרנית, קומית ושחורה. במהלך הסדרה אנו נחשפים לסודות מן העבר, אשליות עצמיות, תשוקה לנקמה, צרות עין, והרבה רכילות, המוסתרים תחת הפילטר האידיאלי של נישואים, סקס, הורות וידידות. גם בעונתה השנייה ממשיכה הדרמה הקומית האפלה לחקור את התפשטות השקרים, את עומק הידידות ואת שבריריות הנישואין, וכמובן את האכזריות של ההורות.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש