5 דמויות טלוויזיוניות שהיינו שמחים להיתקע איתן בבידוד

Watchman

תקראו לנו פסימיים, תקראו לנו ריאליים, בסופו של דבר, כולנו די השלמנו עם העובדה שראש השנה לא היה הסגר האחרון שלנו. הנחיות הבריאות אמנם אוסרות עלינו לארח אנשים מחוץ לתא המשפחתי, אבל הן לא אומרות שום דבר על דמויות פיקטיביות. אז עם מי היינו רוצים לחלוק התבודדות חברתית, וממי צריך להתרחק כמו מנוסע משתעל באוטובוס? קבלו את הבחירה שלנו

1

"אופוריה"

מוזמנת לבידוד: רו בנט
מתוסבכת, רגישה, אוהבת, קשוחה, מגוננת, חברה. רו היא מסוג האנשים שיכולים לגרום לשעות לחלוף כמו שניות, מסוג החברים שאפשר לשפוך בפניהם את הלב כל היום, או פשוט לשתוק יחד ולבהות בכוכבים (או בטלוויזיה). תזכורת לעצמנו: לרוקן את הבית מאלכוהול לפני.
ממש לא מוזמן: נייט ג׳ייקובס
קוורטרבק חתיך וקשוח, שמחביא עמוק בפנים שכבה רגישה מודחקת? כמה לא מקורי אפשר להיות? אבל קלישאה זאת הבעיה האחרונה של נייט. בעולם שבו כולם חוששים מרסס טיפתי, לא מומלץ לאף אחת להיות איתו במקום סגור בלי תרסיס פלפל בשלוף.

2

"יורשים"

מוזמן לבידוד: קנדל רוי
״אם תעבוד קשה, תצליח״, מכירים? אז תספרו את זה לקנדל. האיש שנושא על כתפיו את כל החששות והכישלונות שלנו, ולא יהסס להוסיף עוד כאלה אם רק תתנו לו אפשרות. האמת היא שפשוט היינו רוצים לתת לו חיבוק, להתנחם שתמיד יכול להיות (לו) יותר גרוע, ולצפות שוב בקטע הראפ הטוב בהיסטוריה.
ממש לא מוזמן: רומן רוי
המובן מאליו היה לשים כאן את לוגן, אבל האמת היא שרומן מלחיץ אותנו יותר. לוגן אמנם יחסל אתכם במכה (ואז את המשפחה, החברים, השכנים, הקולגות וכמה חתולי רחוב), אבל בזה הדברים יסתכמו. קנדל במקום סגור? כבר ראינו איך זה נגמר – והלוואי שהיינו יכולים למחוק את האימג׳ הזה מהראש.

3

"חומריו האפלים"

אין שום דבר שעומד בפני האומץ והרצון של ליירה, וזה בדיוק מה שאנחנו זקוקים לו בימים טרופים אלה: החלטיות וכושר ביצוע. מה להזמין היום בערב? במה לצפות? להחליף כבר פיג׳מה, או שזה לגיטימי לסחוב עוד יום כי מי כבר רואה אותנו? סוגיות שרק מישהי כמוה יכולה לפתור. כמו כן, להתכרבל עם פאנטליימון.
ממש לא מוזמנת: גברת קולטר
שימו לרגע את הקוף הרצחני בצד. כמה זה מלחיץ להיות סגור עם מישהו שמחייך אליכם בקריפיות ומדבר בשקט? כשגברת קולטר עושה את זה, כמעט אפשר לראות את הגלגלים עובדים בראש שלה, כאילו היא סורקת את המוח שלכם בזמן אמת. בהצלחה להסתיר ממנה את הסטאש של הפרינגלס.

4

״משפחת ג׳מסטון״

מוזמנת לבידוד: ג׳ודי ג׳מסטון
משפחות זה לא תמיד עניין קל, כמעט כולנו נושאים איתנו שריטות מהאנשים הקרובים לנו. דווקא בתקופות שאנחנו רחוקים מהם והגעגועים קשים, ג׳ודי היא תזכורת לכך שלפעמים יותר מדי משפחה יכול להיות לא בריא. בעיקר כשאת הכבשה השחורה. חוץ מזה, זה אחלה זמן ללמוד ממנה סטפס. השכנים בטח ישמחו.
ממש לא מוזמן: בייבי בילי פרימן
כמה צמרמורת באיש אחד. אין מספיק אלכוג׳ל בעולם כדי לחטא אותו מהראש שלנו. מילא שיגנוב לנו את התכשיטים, השנדליר והסיסמה לנטפליקס ברגע שנזיז את הראש, אבל אולי מספיק עם הסטפס הזה? יש לנו שכנים.

5

"השומרים"

מוזמנת לבידוד: אנג׳לה אייבר
כל אמא היא קצת גיבורת על, אז אין פלא שהיינו רוצים את אנג׳לה בסגר איתנו. היא תדע לבשל משהו מדהים מכל השאריות במזווה שלנו, תגער בנו על זה שהכיור מלוכלך ותרד למטה לפרק את כל מי שמסתובב בלי מסכה.
ממש לא מוזמן: אדריאן ויידט
לא תודה, אדריאן. אנחנו מעדיפים לא להעלות איתך מופע אלתורי תיאטרון בסגר. לא יודעים למה, סתם, תחושה שזה ייגמר לא טוב. לא, אנחנו לא יודעים איפה דוקטור מנהטן, אם היינו רואים איש כחול מסתובב עירום – היינו זוכרים. והנה טלפון של גסטרולוג טוב, תגיד שאנחנו שלחנו אותך.

 

 

 

עוד בסלקום

סופר ראוטר

וכל המשפחה גולשת במקביל

ראוטר סלקום
החל מ- 59 ₪ לחודש

סלקום טריפל

סלקום tv | ספק ותשתית עד 200Mbps | קו טלפון ביתי

אנשים צופים בסרט ואוכלים פופקורן
רק ב- 159 ₪ לחודש