שמונה סרטי ילדים כיפיים במיוחד

מלכות קסומות, נסיכות אמיצות, מסעות מופלאים וגיבורים שיישארו איתכם לנצח: הזדמנות להיסחף לכמה מסרטי הילדים הגדולים של כל הזמנים

פרדיננד

מועמד לסרט הטוב האנימציה הטוב ביותר בטקס האוסקר 2018. פרדיננד, שור קרבות ספרדי, גדל בחווה שבה הוא אמור להפוך לתוקפן ואגרסיבי, אבל ליבו הרחב מרחיק אותו מייעודו. אחרי שהוא מזוהה בטעות כמסוכן, הוא נאלץ להיקרע ממשפחתו ויוצא למסע הביתה. מומלץ לצפות עם החבר הכי טוב.

לשבור את הקרח

סרט האנימציה הרווחי בהיסטוריה (1.28 מיליארד דולר) חוזר. אחרי שנבואה לוכדת את ממלכתה השמשית בחורף נצחי, יוצאת הנסיכה אנה למסע בלוויית איש השלג אולף והאייל סוון, כדי למצוא את אחותה, אנה ולשים סוף לכישוף.  אתם תשירו "Let it Go" בלי סוף.

מלך האריות

אחד מהסרטים הגדולים והאהובים של דיסני בכל הזמנים. סימבה, אריה צעיר ובנו היחיד של מופאסה – שליט ארץ התקווה באפריקה – נמלט לאחר שאביו המלך מת במפתיע. בתור היורש החוקי הוא נשלח לגלות על ידי דודו סקאר שזמם להשתלט על הממלכה, פוגש חברים חדשים ולבסוף גם מתאחד עם הלהקה. לאורך כל הסרט לא תישאר עין יבשה בבית.

מואנה

בפוליניזיה העתיקה, יוצאת בתו הצעירה של צ׳יף משושלת ארוכה של נווטים, למסע במטרה למצוא את החצי-אל, מאווי, כדי שיסיר את הקללה שהוטלה על אי מולדתה. הרפתקה מרגשת ומהנה לכל המשפחה.

צעצוע של סיפור

הסרט הראשון בתולדות אולפני פיקסאר הוא גם אחד מהסרטים האהובים בכל הזמנים, שהוליד לא פחות משלושה סרטי המשך. בעולם בו הצעצועים חיים ומדברים, מתנהלת חבורת צעצועים בשלווה בביתו של הילד אנדי. הגעתו של צעצוע חדש, איש חלל בשם באז שנות-אור, מערערת את הסדר הקיים ומאיימת על ההיררכיה בחדרו של אנדי. סרט מדהים על חברות ושותפות גורל.

קדימה

אחד מהלהיטים החדשים של פיקסאר. בכוכב-לכת שמאוכלס ביצורים קסומים, יוצאים זוג אחים, ברלי ואיאן לחפש אחר אביהם, שעקבותיו אבדו בצעירותם ומאז לא נמצאו. סיפור שכל מי שיש לו אחים יוכל להזדהות איתו.

שלגיה ושבעת הגמדים

יש סיפורים שאי-אפשר לפספס איתם, גם אם הם מסופרים בפעם האלף. במרכז הסיפור שעליו גדלו דורות של ילדים, עומדת נסיכה שהוגלתה מהארמון על ידי אמה החורגת והמרשעת, ומוצאת מחסה בביתם של שבעה גמדים עמוק במעבה היער. קלאסיקה על-זמנית.

ראלף ההורס

הלהיט הנהדר של פיקסאר על הכוח של שינוי. ראלף, נבל של משחק וידאו מצליח, מואס בתפקידו כמרושע נצחי. התקווה שלו לעבור לצד של הטובים הופכת להזדמנות כשהוא פוגש נסיכה אמיצה בשם פנלופי, ויחד הם יוצאים למסע צבעוני ומלא הרפתקאות בתוך עולם משחקי הווידאו. רמת מודעות עצמית: 3,000.

אין לכם עדיין סלקום tvהצטרפו עכשיו ותיהנו ממגוון סרטים, סדרות וערוצים במחיר משתלם במיוחד